Přebory Prahy a Závod Gymnastických nadějí

V neděli 14.10. 2018 jsme měli "malé" zastoupení na Přeborech Prahy a na Závodech gymnastických nadějí v Horních Počernicích. Na přeborech je možnost plnit výkonostní stupně. Za náš spolek nastoupila k závodu pouze jedna závodnice Viktorka Šlajsna a ta si výkonnostní stupeň VS1B splnila a umístila se na 8. místě. Ke splnění je potřeba získat 64 bodů, Viktorka získala celkem 65,40 bodu. Blahopřejeme!

V závodu gymnastických nadějí nás reprezentovala pouze 4 děvčata z oddílu VS1. Nejlépe zazávodila Sára Lysická, obsadila krásné 5. místo, kousíček za ní se umístila Gabriela Pollice (7. místo), Jasmínka Štefanová obsadila osmou pozici a Terezka Přibylová byla jedenáctá.

Děvčátkům děkujeme za reprezentaci spolku a držíme palečky do další činnosti.

Fotky ze závodů najdete ZDE.

Kompletní výsledky ZDE.