Rozpis tréninků od 2.9.2019  pro jednotlivá družstva

Z5 - závodní oddíl 5

Středa:       16:00 - 19:00 hod.

Pátek:         16:00 - 19:00 hod.

Trenér: Jan Štefan, Tomáš Grygar

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

Z4 - závodní oddíl 4

Pondělí:     16:00 - 19:00 hod.

Středa:       16:00 - 19:00 hod.

Pátek:         16:00 - 19:00 hod.

Trenéři:  Michaela Sýkorová, Gabriela Paková

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

Z3 - závodní oddíl 3

Pondělí:      16:00 - 19:00 hod.

Středa:        16:00 - 19:00 hod.

Pátek:          16:00 - 19:00 hod.

Trenéři:  Pavla Poláková, Karel Polák

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

Z2 - závodní oddíl 2

Pondělí:     16:00 - 19:00 hod.

Středa:       16:00 - 19:00 hod.

Trenéři:  Hanka Brabencová, Karolína Stankovičová

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

Z1 - gymnastická přípravka

Středa:        17:30 - 19:00 hod.

Pátek:          17:30 - 19:00 hod.

Trenéři:  Eva Bukovská , Irena Tydlačková

Místo: sportovní hala Šestajovice

 

GP1 - gymnastická přípravka (4-5 let.)

Úterý:       15:00 - 16:30 hod.

Čtvrtek:    15:00 - 16:30 hod.

Trenéři:  Michaela Sýkorová

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

GP2 - gymnastická přípravka (6-7 let.)

Úterý:       16:30-18:00 hod.

Čtvrtek:    16:30-18:00 hod.

Trenéři:  Michaela Sýkorová

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

GPR - gymnastika pro radost

Pondělí:      16:00 - 19:00 hod.

Trenér:  Antonín Černický

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

TG - malý teamgym

Úterý:       16:00-18:00 hod.

Čtvrtek:    16:00-18:00 hod.

Trenéři:   Barbora Sýkorová

Místo: GT Sport Centrum Nehvizdy (od. 1.10.2019)

 

T - skoky na trampolíně

Trenéři:  Barbora Sýkorová, Barbora Stočesová, Kateřina Ouřadová

Oddíl trampolín je rozdělen do družstev dle výkonnosti. Časy tréninků Vám sdělí trenéři.

 

Do 30.9.2019 budou oddíly Z2-Z5, GPR a T trénovat v uvedených časech ve sportovní hale v Šestajovicích