Tréninky od září 2021

Od 1. září začínáme trénovat dle nového časového rozvrhu. Snažili jsme se maximálně zachovat dny a hodiny tréninků. Níže najdete tabulku s rozvrhem tréninků a dále seznam dětí v jednotlivých oddílech. Zde došlo ke změnám. Valná většina změn byla s rodiči projednána a s rozdělením jste již byli seznámeni.

I nadále se budeme testovat a v platnosti budou následující opatření.

1. Do haly nebude umožněn přístup dětem, které jeví viditelné příznaky nemoci.
  2. U vstupu bude dětem změřena teplota a vyžádáno potvrzení o absolvování testu, ev. potvrzení o prodělané nemoci.
  3. V případě, že nebude dítě otestováno, bude mu v hale proveden antigenní test (cena 50,- Kč).
  4. Antigenní test je platný pouze 72 hod. PCR test platí týden. Pokud nebude tento požadavek dodržen, opět bude dítě absolvovat test v hale.
  5. Děti cvičí bez ochrany dýchacích cest!
  6. Rodičům a cizím účastníkům není povolen vstup do haly!
  7. Do haly bude umožněn přístup pouze zadním vchodem, stejná podmínka platí i pro odchod. Přední dveře do haly budou uzamčeny!

Na děti se moc těšíme :-)