Sbírka na Tumbl Trak

Vážení rodiče, milí příznivci gymnastiky.
 
Obracíme se na Vás po delší době s prosbou o finanční podporu na nákup pružinového pásu - 12m, tzv. Tumbl Traku.
Kdo s námi byl na soustředění v Dobřichovicích mohl si povšimnout dlouhého trampolínového pásu na kterém se úžasně nacvičují skoky a veškeré akrobatické prvky. Jde o bezpečnou formu trénování akrobatických prvků a akrobatických řad. Trampolína napomáhá odrazu víc než nafukovací koberce (airtracky), je měkčí a bezpečnější pro odrazy i dopady.
 
 

Proč právě teď?

Rozhodli jsme se spojit nákup se stěhováním do nové haly, a to i vzhledem k tomu, že na ni bude v novém sportovním zázemí dostatek místa a prostoru. Navíc bychom dětem rádi udělali radost něčím novým a v ČR málo dostupným.
Finanční situace spojená s přesunem na nové místo nám již nedovoluje z vlastních prostředků pás zakoupit. Cena je poměrně vysoká, cca 160 000,- Kč.
Proto se v první fázi obracíme na Vás na rodiče a na všechny příznivce gymnastiky a skákání s prosbou o finanční pomoc. Pokud se nám nebude dařit vybrat dostatek prostředků, zveřejníme sbírku na platformě HITHIT a pokusíme se jít i touto cestou. Stačí totiž, aby každý z členů přispěl třeba jen částkou 1000,- Kč a po prázdninách již můžeme skákat!!!
 

Proč touto formou?

Se sbírkou a finanční pomocí máme jen ty nejlepší zkušenosti. V minulosti jste nám pomohli touto cestou se zakoupením závodní trampolíny a později i s nákupem přeskokového stolu.
Firmám samo sebou nabízíme reklamní plnění dle našich možností. Všem dárcům vystavíme darovací smlouvu.
 

Udělejme společně trénink  pro děti ještě zajímavější a zábavnější!

Můžete přispět i malou částkou, třeba 1000,- Kč. Stačí jen oskenovat QR kód a odeslat :-)

Číslo účtu je stejné jako pro oddílové poplatky, tedy 221220154/5500

Do poznámky přidejte pouze svůj e-mail, abychom Vám zaslali potřebná potvrzení.
 
 
Pro více informací nás kontaktujde, rádi s Vámi možnou spolupráci projednáme.
Předem moc děkujeme!

Pozor změna ve veřejné sbírce !!!

Náš spolek zahájil činnost v roce 2015. Od té doby jsme výrazně upevnili pozice  a stále více našich členů zaznamenává úspěchy v tuzemských mistrovských soutěžích. Již dva roky máme zástupce na Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice. Zlepšujeme se, navyšujeme obtížnost a naše jméno již není neznáme, ba naopak. V loňském roce jsme se i díky Vaší pomoci stali organizátorem Mistrovství ČR žactva ve skocích na trampolíně. Díky Vám! Díky Vaší pomoci v první sbírce jsme mohli zakoupit závodní trampolínu, kterou bychom si jinak nemohli dovolit.
 
Ráda bych všechny naše členy, dárce a fanoušky informovala, že jsme se rozhodli použít vybrané dary na zakoupení certifikovaného přeskokového stolu namísto kladiny.
Sbírka musí být ukončena do konce tohoto roku a nám se bohužel nepodařilo shromáždit dostatek finančních prostředků k zakoupení závodní kladiny SPIETH.
Přeskokový stůl, který byl zakoupen v říjnu a je již aktuálně v naší hale je pro náš trénink stejně tak nepostradatelný a příspěvkem (darem) jste nám velmi pomohli :-)
 

Děkujeme všem dárcům za poskytnuté finanční částky. Moc si Vaší pomoci vážíme!

Naši dosavadní dárci
 • 2 000,-  Kč          Viktorka Vyskočilová s rodinou
 • 2 000,-  Kč          Petra Kubíková s rodinou
 • 1 000,-  Kč          Michaela Veselá s rodinou
 • 20 000,-  Kč        Nadační fond Gago
 • 3 000,-  Kč          Petr Brabec a Alena Martincová
 • 3 000,-  Kč          Sandra Tomášková s rodinou
 • 2 000,- Kč           Michaela Jochová s rodinou
 • 2 000,- Kč           Gabriela Kršková s rodinou
 • 3 000,- Kč           Jana Ježková s rodinou
 • 1 000,- Kč           Dana Šlajsna s rodinou
 • 1 000,- Kč           Markéta Dušková s rodinou
 • 1 000,- Kč           Garika Zagorová s rodinou

MOC DĚKUJEME !