Přebor Prahy jednotlivkyň 2016

Pro nás zcela neplánované závody proběhly tuto neděli v tělocvičně TJ Sokol Kampa, v Praze na Žižkově. Je to nejdůležitější závod v Praze v sezóně 2016 ve sportovní gymnastice žen. Děvčata od výkonnostního stupně VS2 se zde mohou kvalifikovat na MČR. Na tomto závodě jsou k vidění ty nejlepší výkony v podání nadějných českých závodnic. Kvalifikací zde musí projít i ty nejlepší gymnastky v Praze, reprezentanteky ČR ve sportovní gymnastice.

Zcela neočekávaně se závodu (po odstoupení dvou kvalifikovaných závodnic) zúčastnila i naše Kristýnka Bukovská, která byla kvalifikována a vybrána z náhradnic. Měla před sebou opravdu nelehký závod a zvládla ho naprosto skvěle :-) Splnila si výkonnostní stupeň VS1.

Je to pro ni, ale i pro nás velká motivace do dalšího tréninku. Za velice krátký čas se totiž dokázla dostat mezi nejlepší děvčata v Praze. Trénuje pouhých 8. měsíců! Jen tak dál Kristýnko :-)