Poděbradská cvička 2024

I. KATEGORIE 

V nejmladší kategorii roč. nar. 2018 závodila za náš oddíl čtyři děvčátka: Terezka Brabcová, Ellie Gay, Maruška Bulířová a Kamča Štěrbová. V této kategorii závodilo 42 gymnastek a i přes velikou konkurenci se našim gymnastkám velmi dařilo!

 • 13. místo: Tereza Brabcová
 • 18. místo: Ellie Anna Gay
 • 23. místo: Marie Bulířová
 • 27. místo: Kamila Štěrbová
Moc děkujeme všem holčičkám za předvedené výkony! Kromě velké tašky plné dobrot obdržely i medaili GT Sport centra za účast! Pro nás jsou všechny vítězky a moc gratulujeme ke krásným výsledkům!
 
 

II. KATEGORIE

V kategorii roč. nar. 2017 reprezentovala GT tři děvčátka: Emilka Alojan, Helenka Kolenská a Izabelka Běťáková. V extrémně silné konkurenci se děvčátkám bohužel nepodařilo vybojovat stupně vítězů. I tak moc děkujeme za předvedené výkony!
 
 • 41. místo: Izabela Běťáková
 • 43. místo: Emilia Alojan
 • 46. místo: Helena Kolenská
 
 

III. KATEGORIE

V kategorii roč. nar. 2016 nás reprezentovala 3 děvčata: Natálka Klečková, Verča Bartoňová a Pepi Pospíšilová. Celkový počet závodnic v této kategorii činil 46 a dívkám se sestavy (až na pár pádů z bradel a kladiny) povedly.
 
 • 22. místo: Natálie Klečková
 • 28. místo: Veronika Mariana Bartoňová
 • 41. místo: Josefína Pospíšilová
 

IV. KATEGORIE

Čtvrtou kategorii reprezentovaly Magda Gay a Olivka Hora. Magda předvedla nádherné sestavy na všech čtyřech nářadích - neudělala žádné větší chyby a ani jednou nespadla z kladiny ani jiného nářadí. Olivka cvičila také krásně jen s pár drobnými chybkami, které se jistě do příštích závodů podaří vypilovat. Oběma holkám moc gratulujeme ke krásným výsledkům!
 
 • 8. místo: Magda Gay
 • 22. místo: Olivia Hora

V. KATEGORIE

Poslední závodnicí za GT byla Eliška Krejčová. Eliška za poslední půl rok udělala neskutečný pokrok. I přes dvě chybky - nenapojení prvků na bradlech a jednoho pádu z kladiny - skončila na neuvěřitelném 8. místě z 27 holčiček. Nebýt těchto dvou chyb, mohla se jistě ucházet o stupínky vítězů. Nevadí, určitě to vyjde přístě!
 
 • 8. místo: Eliška Krejčová