Opičky Všetaty 2022

Závod dvojic na kladině a na akrobacii kdy děvčata cvičí na nářadí současně, musí být krásně synchronní a sehrané. Mohou mít hudbu se zpěvem a podmínkou účasti je i jeden, či více dospělých. To jsou závody Opičky, které se před prázninami konají ve Všetatech. Již je to taková tradice a poslední závod na který se děvčata připravují moc rády a vždy si ho užijí :-)

V letošním roce to bylo opět skvělé setkání dětí i trenérů. Utužení vztahů mezi oddíly a cvičení opravdu s úsměvem na rtech.

Domů si jako bonus vezeme dvě zlaté, čtyři stříbrné a dvě bronzové medaile.

V nejmladší kategorii si zaslouženě vybojovala stříbro Vaneska a Beátka. Ze starších děvčat veze domů také stříbro Eliška a Gabča, bronz má Soňa a Amélka. Jako dvojice dospěláků soutěžila Míša s Kačkou, no a jelikož byla tato dvojice jediná v kategorii Tarzanů, tak má zlato!!!

Byly to moc fajn závody! Moc děkujeme všem účastnicícm a samo sebou i pořádajícímu oddílu :-)