Oblastní Přebor hl.m. Prahy

Oblastní přebor Prahy je závod, na němž si gymnastky plní výkonnostní stupně (VS) a v kategorii VS1 se kvalifikují na Přebory Prahy. V letošním roce za náš spolek nastoupilo k plnění 26 závodnic a dvě závodnice pak ke kontrolnímu závodu před kvalifikací na MČR. Opravdu velké zastoupení a jak konstatovala jedna z organizátorek přeboru - vylidnili jsme Šestajovice :-) ... no zdaleka ne, ale málo nás není. O to větším úspěchem pro náš spolek bylo, že 24 závodnic si splnilo výkonnostní stupeň !!! Byl to v neděli perfektní závod a naše důsledná příprava se zúročila.

Skvělé je, že máme z neděle 4 zlaté medaile, dvě stříbrné a jednu bronzovou. Kdo že to tak krásně závodil???

  • Zlatou medaili v kategorii VS1 A ( A kategorie = plnění VS v požadovaném věku) získala Táňa Nováková.
  • Zlatou medaili v kategorii VS0 B ( B kategorie = plnění VS ve vyšším věku ) získala Viktorie Šlajsna a jelikož v kategorii B se již nepostupuje na Přebor Prahy, stala se pro rok 2018 přebornicí Prahy v kategorii VS0 B. Moc gratulujeme!
  • Zlatou medaili v kategorii VS0 A získala Sára Lysická a stala se tak přebornicí Prahy v této kategorii. Super!
  • Zlatou medaili v kategorii VS2 A získala Kristýnka Bukovská.
  • Stříbrnou medaili v kategorii VS1 B získala Soňa Poláková.
  • Stříbrnou medaili v kategorii VS2 A získala Barča Měšťánková.
  • Bronzovou medaili získala v kategorii VS1 B Laura Věříšová.

No a dále pak následoval velký počet dalších krásných umístění. Výsledky jsou k dohledání ZDE.

Všem děvčátkům moc gratuluji ke splnění VS a ke krásným výsledkům. Stejně tak trenérům. Příprava zabere hodně času a to, že jsou děvčata tak skvělá je vaše práce :-)

Nádherné fotografie z přeborů jsou k dispozici na našich stránkách a moc za ně děkujeme našemu fotografovi Karlovi.

Není nad skvělý tým super lidí.