Memoriály Jana Palacha Všetaty

V sobotu vyrazil oddíl Elit2 na závody do nedalekých Všetat. Jednalo se o dvojboj na kladině a prostných. Děvčata cvičila moc hezky, ale neubránila se bohužel neuznaným prvkům na kladině a pádům. Pokusily jsme se o takový malý experiment. Snížily jsme obtížnost sestav a zaměřily se na provedení. Vyladily jsme choreografie a snažily se o co nejmenší srážky. Myslím, že se nám to celkem vedlo, až na ty pády :-(

Beátka Kozelská byla nakonec sedmá. Nic výrazně nepokazila, ale dva neuznané skladební požadavky ji odsunuly z medailových pozic.

Ze starších děvčat byla nejlepší Eliška Miláčková, která obsadila také 7. místo. Nespadla, nic nepokazila, ale oproti ostatním neměla vyskokou obtížnost. Ve dvojboji rozhoduje každá desetinka a tak to bylo na výsledcích znát. Závod jsme si nicméně užily a zítra druhý pokus na závodech v HP. Budeme mít možnost porovnat známky a hodnocení :-)

Výsledky najdete ZDE.