MČR A/B Ostrava

V letošním roce se MČR jednotlivců konalo v Ostravě. Byly to první velké závody po Covidové pauze a netradičně se mistrovství konalo na podzim. Bylo tedy celkem málo času na přípravu, a to pro všechny účastníky. Hodně děvčat přešlo z kategorie A do kategorie B. V kategorii B jsou jednodušší požadavky a děvčata si mohou vybrat ty prvky, co jim jdou. V kategorii A jsou sestavy povinné.

Nám se v letošním roce povedlo kvalifikovat na "B" Přímý postup si vybojovala Soňa Poláková a Eliška Miláčková v kategorii žákyň. Bohužel, Eliška se místo závodu musela odebrat do karantény a tak do Ostravy putovala jen Soňa s Karlem. Všichni jsme jim drželi palce a přáli pohodový závod.

Soňa obsadila nakonec 31. místo ze 49 závodnic.

Konkurence byla velká a početná. Moc děkujeme za reprezentaci.

Bohužel nemáme fotodokumentaci ze závodů. Naše výprava byla málo početná :-)