Liberecký skokan 2017

V neděli závodili naši "skokani" na závodech v Liberci. Vypravili jsme se pod Ještěd již v sobotu a trénovali jsme v gymnastické hale. Těmito závody jsme zahájili jarní sezónu ve skocích na trampolíně a odstartovali jsme víc než dobře!

David Cirkva, ročník 2010, si vyskákal zlatou medaili!!!

Davídku moc gratulujeme a jen tak dál!

Dalším velice úspěšným skokanem byl náš maličký Šimon Bartoš. Veze si domů krásnou bronzovou medaili. Také moc hezké umístění a velká gratululace!

Z děvčat se nejlépe umístila Františka Macáková. Ta zatím na závodech bojuje s velkou trémou, ale až se ji naučí zvládat, předvede celkem jistě nádherné výkony a medaile na sebe nenechají dlouho čekat :-)

Dále se představila na trampolíně Natálie Danešová a Kristýna Ouřadová. Naše malé slečny jsou stále ještě nováčky na závodech a se závodním prostředím se teprve seznamují. Již teď jim ale držíme palce, aby to na příští akci v Odolené Vodě vyšlo a skákalo líp.

Fotografije již brzy ZDE.