Jirenský dvojboj 2024

Poprvé v historii jsme se sešli na našich oddílových závodech - Jirenský dvojboj.

Děti ze všech našich oddílů měly možnost porovnat své síly a představit se rodičům a fanouškům na akrobacii a přeskoku. Děvčata z oddílu teamgymu navíc představila nově natrénovanou pódiovou skladbu.

Více než 60 dětí se účastnilo tohoto prvního ročníku. Za velké podpory rodičů a fanoušků děti závodily v sestavách dle ZP.

Za mne to byla akce velice příjemná a děti ze všech našich oddílů závodily ze všech sil. Výsledky najdete v příloze níže.

Všem moc děkujeme za účast, divákům za podporu a budeme se moc těšit na viděnou na oddílové Akademii, která bude co nevidět. V pátek 21.6.2024 se rozloučíme s letošním školním rokem a celou závodní sezónou.

Výsledky J2.pdf