GT Akademie 2018

Na pondělí 25.6.2018 jsme si pro Vás připravili vystoupení všech oddílů našeho spolku. Od 17 - 19 hod. bude probíhat v šestajovické hale naše

GT AKADEMIE 2018

Zveme Vás tímto na dvě hodiny plné cvičení, tančení, skoků a zábavy. Předvedeme Vám to nejlepší, co jsme se v tomto školním roce naučili. Přijďte se na nás podívat, vezměte s sebou babičky, dědečky, tetičky a strýčky. Sourozenci a ostatní děti mají vstup zdarma. Jednotlivé vstupné je 100,- Kč. Stejně tak jako v loňském roce, kdy jsem vybírali na závodní trampolínu, využijeme vstupné na nákup nových cvičebních pomůcek. V letošním roce bychom rádi investovali do strečových doskokových žíněnek, pro měkké a bezpečné dopady z nářadí a nácviky nových prvků.

Moc se na Vás těšíme :-)

Jste srdečně zváni a vítáni na naší oddílové akci - GT AKADEMII :-)