GT Akademie 2018 průběh

Školní rok 2017/18 jsme zakončily vystoupením pro rodiče a fanoušky našeho spolku v pondělí 25.6.2018. Členové všech oddílů si připravili pro rodiče vystoupení, do kterých zařadili vše, co nového se v předchozím období naučili.

Program byl nabitý k prasknutí, celkem bylo k vidění 26 vystoupení na všech gymnastických nářadích, na trampolíně a v Aeribiku. Diváci se měli možnost  občerstvit zdarma výbornou kávou a sladkostmi a sledovat úchvatná vystoupení svých dětí. Atmosféra byla skvělá a nálada skvělá a tak jsme se všichni dvě hodiny skutečně bavili.

Moc děkuji všem našim členům za poctivou a důkladnou přípravu. Našim fanouškům pak za vytvoření skvělé atmosféry a hlasitý potlesk a povzbuzování. Všichni jsme to připravovali s cílem užít si to, pobavit a potěšit, a to se myslím bezezbytku splnilo.

Těšíme se na viděnou v příštím školním roce a přejeme všem krásné a klidné prázniny, plné sluníčka a pohody.

Fotografie k dohledání zde.

Video Vám přiblíží průběh naší SUPER AKCE.