GT Akademie 2017

Poslední středu před prázdninami jsme pro děti a rodiče uspořádali 1. GT Akademii. Děti ze všech našich oddílů si připravily pro rodiče program s ukázkami cvičení na kladině, akrobacii, trampolíně a vystoupení aerobiku. Rodičům a známým se představilo 65 dětí ve dvaceti vystoupeních.

Měla jsem z akce maličko strach. Ještě chvilku před začátkem nám nefungovala hudba a nešel připojit projektor. Pondělní generálka se také moc nezdařila, tak jsem se bála, jak to vše zvládneme. Drželi jsme se pravidla " když nemáte velké očekávání, akce se podaří" a opravdu se vše podařilo! Rodičům se vystoupení líbilo, všechny děti se moc snažily a dvě hodiny v tělocvičně nám super utekly.

Děkuji všem účinkujícím za předvedené výkony a za to, že mají gymnastiku rádi :-)

Všem dětem i jejich rodičům přejeme krásné prázdniny. S někým se uvidíme na příměstském táboře, s někým na soustředění v Poděbradech. Užijte si krásné léto a v září opět na viděnou v hale v Šestajovicích.