Soustředění v Liberci 10/2018

V krásný, slunečný den, v sobotu 13.10.2018 velká část dětí ze závodních oddílů odjela trénovat do gymnastické haly v Liberci. Jelo nás celem 45 a myslím, že jsme si den moc užili. Každé z dětí se zcela jistě naučilo něco nového a využili jsme tak maximálně nabízené možnosti tréninku v super vybavené gymnastické hale.

Na kladinách byly k vidění první blešky, nad jámou jsme zvládli kindersalta, skokani skákali dvojná salta (tedy za pomoci lanče, prozatím), malé gymnastky si vyzkoušely cvičení na velkém air-tracku a na prostorovce.

Děti se do toho vrhly po hlavě, v odpoledních hodinách již přibývalo přestávek na svačinu a z cíleného tréninku jsme přešli spíš k zábavným činnostem. Osm hodin v tělocvičně, je dlouhá doba :-)

Moc děkuji všem z Liberce za pronájem haly, trenérům moc děkuji za jejich čas a přípravu a trénink dětí, rodičům za pomoc s dopravou (nebýt jejich pomoci, asi bych již musela objednat autobus :-))

Doufám, že dětem se akce líbila, že si ji maximálně užily a další návštěvu Liberce plánujeme na únor 2019.

Tak příště !!!!

Fotografie ZDE