Říčanské hvězdičky 2018

Do Říčan na třetí ročník závodu Hvězdičky se moc těšíme a závodit za náš spolek odjíždí neuvěřitelných 33 děvčátek. Ve sportovním centru na Fialce závodí gymnastky různých věkových kategorií, s rozdílnou obtížností sestav. Máme za sebou jarní prázdniny, jsme odpočaté a plné sil. Máme za sebou  poctivou přípravu, tak se moc těšíme, jak pro nás závody dopadnou...

V Říčanech není vysoká obtížnost a o výsledku rozhoduje předevší provedení (a jak jsme mnohé z nás zaznamenáváme i správné pochopení požadavků). Stává se často, že díky špatně pochopeným požadavkům, přijdou děvčátka o celý bod a pak nemají šanci ,i po čistě zacvičené sestavě, na lepší umístění. Vypadá to občas, že závodí spíš trenéři a jsou hodnoceni zda-li správně a důsledně znají pravidla a prvky, než děti, které cvičí a předvádějí, co umí. Moc mě mrzí, že díky mojí chybě, odjíždějí děvčata domů s pláčem a absolutně nerozumí tomu za co byla potrestána.

Nicméně i tak se nám daří získat několik hezkých umístění.

V kategorii B (ročník 2007) obsadila Valerie Taške 1. místo !!!

V kategorii 2012 obsadila Johanka Vedralová krásné 4. místo!

V kategorii 2013 a mladší obsadila Valentýnka Přikrylová krásné 4. místo!

Děvčatům patří velká gratulace a držíme palečky do dalších závodů.

Fotogalerie ze závodů ZDE

Kompletní výsledky ZDE

Děvčata dopoledního závodu :-) a Valentýnka Přikrylová