Přebory Středočeského kraje - Kladno

Včera, v úterý 17.listopadu, jsme ve sváteční den závodily na Kladně na přeborech Středočeského kraje. V naší kategorii (ročníky 2005 - 2008) startovalo 7 družstev. Kladno A+B, Příbram také dvě družstva A+B, Poděbrady, Kolín a naše " neznámé" ŠESTAJOVICE :-)

Nikdo nevěděl, kde Šestajovice leží, nikdo nás neznal a nechápal, kde že se to družstvo vzalo :-) Holky jim to teda vysvětlily a zacvičily tak, že se umístily těsně pod stupínkem vítězů, na krásném čtvrtém místě.

Naše družstvo:

  • Měšťánková Veronika
  • Vajnerová Barbora
  • Komínková Tereza
  • Měšťánková Barbora
  • Horáková Lucka

Více fotek na Rajčeti :-)

Holky moc, moc děkuji a v sobotu na dalších závodech již o medaile :-) A jen tak mimochodem, moc Vám to slušelo. A Verče ještě jednou přejeme VŠE NEJLEPŠÍ K NAROZENINÁM !