PODZVIČINSKÝ SKOKÁNEK

V sobotu se celkem 11 našich skokanů účastnilo oblíbeného závodu Podzvičinský skokánek ve Dvoře Králové nad Labem. Tyto závody máme rádi, protože se vždy velmi krásně umístíme. Ani letošní závod tedy není výjimkou. Vyhráli jsme celkem 6 medailí!!

SESTAVA L3

V nejlehčím Levelu závodila naše nejmladší skokanka Kateřina Duchoňová. Zaskákala velmi čisté a hezké sestavy, ale bohužel na postup do finále to nestačilo.

SESTAVA L6

Letos se naše skokanka Sabča Kadeřábková naučila nový skok, takže mohla postoupit z L5 na L6. Zaskákala nádherné sestavy a vyhrála úžasné 3. místo!!! Sabče moc gratulujeme!!! I v klučičí kategorii se vedlo skvěle. Náš nejmladší skokan Šimon Bartoš všechny překvapil, když zaskákal vysokou a čistou sestavu a umístil se tak na krásném 1. místě!!! Šimon Semerák v první sestavě sice trošku zaváhal, ale nakonec obsadil 3. místo!!!

SESTAVY L7-L9

Celou nejtěžší kategorii levelů obsadili naši skokani a dvě skokanky z jiného oddílu. Kvalifikaci s přehledem vyhrála naše Fany Macáková a ze 3. místa se kvalifikovala Lenka Dvořáková. Do finále se dostalo celkem pět závodníků, takže nesmíme zapomenout na Anetku Kreibichovou a Adama Folaufa. Ve finále Fany  a Adam vypadli a na 2. místě se tak umístila Lenka Dvořáková a na 3. Anetka Kreibichová! Moc gratulujeme.

SESTAVA D1

Největším překvapením pro nás všechny byla ale poslední kategorie D1, kde závodila naše Kiki Ořadová a Nelly Budišová. Kiki neměla svůj den, proto se do finále neproskákala. Nelly naopak do sestav dala všechno a postoupila do finále z 1. místa!!! Ve finále zaskákala vysokou a čistou sestavu a nakonec nás všechny šokovala, když porazila 18 mnohem zkušenějších závodníků a obsadila tak 1. místo!!!

Závody se velmi vydařily a jde vidět, že se naši trampolíňáci na závodech již neztratí.