Opičky Všetaty 2019

Dnešní den byl nejen krásně letní a teplý, ale byl pro nás i velice úspěšný na závodech ve Všetatech. Taková velká medailová smršť se přihnala před tím, než přišly opravdové bouřky :-)

Závodilo 15 malých a jedna "velká" gymnastka. Ve zlatém tandemu se v letošním roce představila trenérka Pavla a tvořila DUO Poláková - Poláková :-) Děvčata závodila ve dvojicích, tedy dvě na kladině i prostných. Tedy, abych to lépe vysvětlila cvičila ve dvojici, současně a musela tvořit dokonalý tandem! Mohla vyuřít i netradičně hudbu se zpěvem, což využila valná většina dětí. Myslím, že všem našim děvčatům se závody opravdu vydařily. Obsadily jsme totiž všechna první místa :-) tam tam, kde jsme v kategorii měly zastoupení.

No prostě smršť :-)

Medaile získaly:

za první místo Verunka + Klárka, Soňa + Laura a Týnka + Gabča !!!

za druhé místo Eliška K. + Táňa

za třetí místo Terezka + Laura K. a Pavla a Soňa Polákovi.

krásně závodila i ostatní děvčátka Laura a Laura :-) Anežka a Sára, na medaile již nedosáhla, ale odvezla si domů zaslouženou cenu.

Krásné zakončení závodní sezóny a pomaličku hurá na prázdniny :-)