Oddílová Akademie 2020

V letošním roce se naše Oddílová Akademie konala poprvé v GT Sport Centru v Nehvizdech. Vzhledem k počtu účastníků jsme ji rozdělili do dvou dnů a představili se téměř všichni členové našich oddílů.

ODDÍLOVÁ AKADEMIE 2020

V sobotu 20.6.2020 se představily oddíly Z1 st., Z2, Z3, Z4 a Z5. Tedy všechny závodní gymnastické oddíly.
V neděli 21.6.2020 se představily oddíly Z1 ml., GPR1, GPR2, Teamgymu a skoků na trampolíně.
 
Akce to byla opět povedená a všichni účastníci si zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony! Děti si natrénovaly pod vedením svých trenérů zajímavá vystoupení s hudebním doprovodem. Dostavilo se velké množství rodičů a fanoušků našeho sportu a mohutně podporovali všechny účastníky. Viděli jsme vystoupení na akrobacii, kladině, bradlech a na přeskoku. Skokani cvičili jak na akrobatické podlaze, tak létali vzduchem nad závodní trampolínou :-) Historicky první vystoupení měl i oddíl teamgymu, kde děvčata připravila nádherné pódiové vystoupení.
Konec sezóny a školního roku je tu. V letošním roce nám trénink přerušila karanténa, ale na předvedených výkonech se to vůbec neprojevilo!
Moc děkujeme rodičům, že nás přišli podpořít, trenérům za krásná vystoupení a dětem za to, že cvičí a sport je baví :-)

Krásné prázdniny!

Více fotografií z akce najdete na našich FCB stránkách.