Mistrovství ČR "C" Čeladná

O podzimním víkendu 27.-29.10.2023 se pět našich děvčat vypravilo do Čeladné na Mistrovství ČR v kategorii "C". Celé tři dny se nesly ve znamení gymnastiky a naše děvčata bojovala v opravdu širokém startovním poli o místa nejvyšší.

Nejlépe se závod vydařil Veronice Brabcové, která obsadila krásné 7. místo a těšně ji následovala v kategorii starších žákyň i Nina Dvorská, která obsadila místo 11. O kvalitní umístění se postarala i poslední z děvčat v této kategorii a tou byla Anežka Honzíčková na 30. místě. Děvčata předvedla kvalitní výkony a o celkovém umístění rozhodovaly opravdu detaily v provedení. Velká gratulace!

V kategorii mladších žákyň startovala za náš spolek pouze Vaneska Vodičková a ta obsadila krásné 13. místo.

V juniorkách pak závodila Laura Věříšová a obsadila také kvalitní 28. místo.

Za přípravu děvčat a za celovíkendové rozhodování děkujeme Karlovi Polákovi.

Celkové výsledky a dosažené hodnocení najdete na stránkách ČGF.