Memoriály HP 2024

Náročný závodní víkend jsme zakončily dvojbojem v Horních Počernicích.

Na závody vyrazila děvčata z oddílu MIMI (některá z nich byla na závodech opravdu poprvé) a z oddílu Elit2. Pro oddíl MIMI to byla taková zkouška a příprava na závodní dráhu. Jak se na závodech chovat, jak cvičit, jak závodit - to je opravdu velká věda a děvčátka se musí všemu naučit. Čím víc závodních zkušeností, tím lépe. Máme v oddílu MIMI moc šikovná děvčátka, která se představila v závodu na lavičce a akrobacii. Děvčátka ročníků narození 2019, 2018, 2017 a 2016. Musíme je všechny moc pochválit, jelikož se s účastí bez problémů vypořádala a vůbec se v nabité konkurenci neztratila. Nejlépe se vedlo Terezce Brabcové (9) a Majdě Pořícké (12) s Izabelkou Běťákovou (12). Ostatní děvčátka si také zaslouží poděkování za účast a reprezentaci oddílu.Výsledky dohledáte ZDE.

Starší děvčata z oddílu Elit2 pak soutěžila o účast ve finále na kladině a prostných. Účast nás minula opravdu o vlásek. Nejblíže postupovému místu byla na akrobacii Agátka Veselá (10) a Beátka Kozelská (11). Na kladině pak opět Agátka (16). Postupovalo prvních 8 děvčat a konkurence byla opravdu velká a předvedené výkony kvalitní.

Nevadí, trénujeme dál a příště se to určitě povede :-) Všem děvčatům moc děkuji a pevně věřím, že si závody užila.