Klokánkova kapsa 2017

Závody pro nejmladší gymnastky s názvem Klokánkova kapsa se konaly v nedělo 26.11. v Praze na Bohemce.

Za náš oddíl jsme do závodu vyslaly 8. gymnastek. V kategorii 2011 závodila Sára Lysická, Kačka Duchoňová, Jasminka Štefanová a Klárka Poláková. V Kategorii 2010 závodila Táňa Nováková, Eliška Miláčková, Anežka Pospíšilová a Sophie Dagan. Děvčátka měla celkem dost soupeřek. V první zmíněné kategorii závodilo 30 gymnastek, ve druhé 31 gymnastek.

Myslím, že jsme byly úspěšné a děvčátka cvičila opravdu krásně a bojovala ze všech sil. Nejlépe se umístila naše malá hvězdička Sára, která obsadila nádherné 4. místo. Další velice hezké umístění zaznamenala Táňa, která skončila na 5. místě.

Oběma moc gratuluji, jelikož závod byl kvalitně obsazen a konkurence byla opravdu silná.

Další umístění a výsledky najdete ZDE.