Duo Gym Cup 2020

I v roce 2020 se budou konat závody pořádané naším spolkem:

DUO GYM CUP - Gymnastická dvojčata, aneb ve dvou se to lépe cvičí

V tom letošním ročníku plánujeme několik změn:
 
  • závody se konají na nové adrese
  • závody jsou dvoudenní
  • závodí se v gymnastickém trojboji (bradla, kladina, akrobacie)
Proč tyto změny?
Od října 2019 trénujeme na nové adrese, ve specializované gymnastické hale. Hala je o poznání menší, než hala v Šestajovicích a pokud bychom zachovali tradiční čtyřboj, nevešli by se do haly diváci a fanoušci.I z tohoto důvodu jsme vynechali přeskok a prostor na rozeběhu vyhradíme pro diváky :-)
Na druhou stranu nás netlačí doba pronájmu haly, a tak jsme se rozhodli, že závody rozplánujeme do dvou dnů.
Vše ostatní zůstává stejné, děvčata budou závodit ve dvojicích, jedno nářadí si vyberou společné a zde se bude počítat do výsledků lepší známka.
Stejně jako v letech předchozích bude k dispozici občerstvení od společnosti DANEVA. Bude zde stánek s prodejem dresů a gymnastických potřeb, pro děti připravíme krásné poháry, medaile a ceny. Veřím, že atmosféra bude jako každý rok skvělá a že se Vám u nás bude líbit :-)
 
Rozpis závodu najdete ZDE.
Přihlášky prostřednictvím systému GIS.
 
Pokud máte dotazy, komtaktujte nás :-)