VÁNOČNÍ ZÁVODY ŠESTAJOVICE

Jak probíhaly naše Vánoční oddílové závody? Sportovní gymnastika připravila k závodu 53 gymnastek. Holky se opravdu moc snažily a měly úžasnou podporu od rodičů, známých a trenérů :-) Závodilo se na kladině, na prostných, na přeskoku a nejmladší gymnastky navíc ve šplhu. Z oddílu skoků na trampolíně se závodu účastnilo 19 skokanů. A i na trampolíně předvedli super výkony!  Atmosféra byla Vánoční a moc příjemná.

Ještě jednou děkujeme všem rodičům za dárky a dobroty. Sponzorům za milé dárky. Děti dostaly volné vstupenky do Babylon Centra v Liberci, ovoce od provozovatele prodejny ovoce a zeleniny U Kaluže v Klánovicích, šunku od společnosti LeCo a spoustu dárečků od Vás, rodičů!

Mooooc děkujeme všem a doufáme, že jste si závody užili a těšíme se na Vás někdy u dalších našich akcí.

Fotografie ze závodu najdete ZDE.

Výsledky najdete ZDE.