Přebory Prahy - družstva 2019

V sobotu 23.11.2019 se na Bohemce konaly Přebory Prahy družstev. Druhé nejdůležitější gymnastické závody v celé závodní sezóně. V letošním roce jsme dokázaly postavit pouze dvě družstva. Jedna skupina děvčat startovala v kategorii V. liga, druhá skupinka "starších" děvčat pak v kategorii IV. liga.

Opravdu důkladně jsme se připravovaly a já jsem věřila v dobré výsledky, ale nepovedlo se úplně všechno ...

Krásného výsledku a bronzové umístění vybojovala děvčata IV. ligy !!!!
O toto krásné umístění se postarala šestice našich gymnastek ve složení:
 • Kristýnka Bukovská
 • Gabriela Kršková
 • Soňa Poláková
 • Laura Věříšová
 • Amélie Suss
 • Viktorka Šlajsna
Moc gratuluji a výsledky nás opravdu těší :-)
 
 
Děvčata v V. lize měla trošku smůlu na kladině. Pád za pádem :-( bohužel nemůže zajistit dobré umístění! Děvčata měla natrénováno, ale závod psychicky nezvládla a kladina rozhodla o konečném umístění. Děvčata obsadila až 5. místo.
I přesto vím a věřím, že děvčata to umí a tento výsledek je pouze na základě nedostatečné psychické přípravy a možná i tím, že to byl vlastně první závod od začátku školního roku.
Každopádně i děvčatům V. ligy děkuji za reprezentaci oddílu:
 • Miláčková Eliška
 • Pospíšilová Anežka
 • Nováková Táňa
 • Lysická Sára
 • Štefanová Jasmína