Přebor Prahy družstev

Závody družstev na Přeborech Prahy pro nás byly velice úspěšné!

V sobotu závodilo na pražské Bohemce 14 děvčat, která utvořila 3 družstva ve dvou kategoriích.

Za mladší žákyně startovala Lucka H., Barča M., Týnka B., Markéta J., Kristýnka M., a Soňa Poláková. Měla před sebou velice těžký souboj. V kategorii závodilo 10 družstev z celé Prahy! Holkám se závod vydařil a dokonce i naše nejmladší posily Kristýnka a Markétka bodovaly na přeskoku a kladině. Celkový výsledek nás velice mile překvapil. Obsadily jsme nádherné 4. místo!

Družsto mladších žákyň

Odpoledne startovala III. liga. Měly jsme v tomto závodu jedno družstvo ve složení Barča V., Verča M., Tereza K., Bára S., a Anička Č. Všechny holky bojovaly o zlatou medaili ze všech svých sil a předvedly krásné sestavy zejména na kladině a prostných. Krásné choreografie a kvalitně zacvičené sestavy nám pomohly zlatou medaili vybojovat! Holkám moc gratuluji.

Družstvo III.ligy

Další naše závodnice Berenika, Elena a Markéta hostovaly v oddíle PGS (neměli jsme dostatek závodnic na sestavení druhého družstva). Holkám se ne vše vydařilo, ale snad závodily s radostí a bude to pro ně motivace do dalšího cvičení.

Ještě jednou všem děvčatům gratuluji! Fotografie z akce jsou na Rajčeti.