Dráček

Na Velkou ohradu odjelo náš oddíl reprezentovat 19 gymnastek. Letošní závody Dráček se povedly hlavně děvčatům z kategorie B. Závodily ve velké konkurenci 70-ti gymnastek ve třech kategoriích. Nejlépe závodila v kategorii 2006 Markéta Marková a domů si přivezla krásné třetí místo. Je to její první medaile ze závodů a moc ji gratulujeme.

Na medaile a krásný pohár si dosáhlo ještě družstvo kategorie B ve složení Markéta Marková, Adéla Kuruczová a Anežka Pospíšilová. Holky obsadily také třetí místo. Všem děkujeme :-)

V kategorii A, kde byly težší požadavky, nejlépe závodila Markétka Jochová (4. místo), Kristýnka Měšťánková (5. místo) a Táňa Nováková (6. místo), dělily je opravdu desetinky bodů - takže krásný, vyrovnaný výkon a holky také moc chválím. Družstvo kategorie A obsadilo celkově 5. místo a z toho jsme moc radost neměly, určitě jsme si přály být na stupních vítězů.... ale ne každé závody se povedou.