Závodní oddíl Z4

Bukovská Kristýna

Gymnastiku cvičí od roku 2015. splněn výkonnostní stupeň VS1 / 2016 splněn výkonnostní stupěň VS2 / 2018 úspěchy v závodech 1. místo / Bedřichovský ježek/ Jihlava 2019 3. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 / družstva 2. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 4. místo / Přebory...
>

Jochová Markéta

Gymnastiku cvičí od roku 2015 2017 splnila VS1 Závodní úspěchy 1. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019 / Přebornice Prahy VS3C 12. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019 5. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 9. místo / Vánoční závod / Vršovice...
>

Kurfürstová Eliška

Gymnastiku v GT Šestajovice trénuje od roku 2018 2018 přestup z oddílu Sokol Horní Počernice Úspěchy na závodech 4. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019/ splněn VS2 8. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019  
>

Lysická Sára

Gymnastiku trénuje od roku 2016. 2018 splněn VS0 - Přebornice Prahy 2019 splněn VS1 Úspěchy na závodech 3. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019/ splněn VS1 11. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019 2. místo / Poděbradská cvička...
>

Měšťánková Barbora

Gymnastiku cvičí od roku 2012. splněn výkonnostní stupeň ZS / 2015 splněn výkonnostní stupeň VS1 / 2016 splněn výkonnostní stupeň VS2 / 2018 úspěchy v závodech 8. místo / Memoriály Mládka a Šafáře / Počernice 2019 3. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 / družstva 2. místo / DUO GYM CUP...
>

Miláčková Eliška

ročník narození 2010 gymnastiku trénuje od roku 2015 2017 splněn ZS 2018 splněn VS1 Závodní úspěchy 3. místo / Memoriály Mládka a Šafáře / Počernice 2019 6. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 4. místo / Vánoční závod / Vršovice 2018 3. místo / Přebory Prahy - družstva / Praha...
>

Nováková Táňa

Gymnastiku cvičí od roku 2015 2017 splněn ZS 2017 splněn VS1 2018 splněn VS1 A Závodní úspěchy 1. místo / Memoriály Mládka a Šafáře / Počernice 2019 3. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 / družstva 6. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 12. místo / Vánoční závod / Vršovice...
>

Poláková Soňa

Gymnastiku cvičí od roku 2015 splněn ZS / 2017 splněn VS1 / 2017 splněn VS1 B / 2018 splněn VS2 / 2019 Závodní úspěchy 3. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019 / splněn VS2 4. místo / Bedřichovský ježek/ Jihlava 2019 11. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc...
>

Pospíšilová Anežka

ročník narození 2010 gymnastiku trénuje od roku 2015 2017 splněn ZS 2018 splněn VS1 Závodní úspěchy 3. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019 5. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019 8. místo / Memoriály Mládka a Šafáře / Počernice 2019 30. místo / DUO GYM CUP /...
>

Štefanová Jasmína

Gymnastiku trénuje od roku 2016. 2018 splněn VS0 Úspěchy na závodech 6. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019 6. místo / Hvězdičky / Říčany 2019 23. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 12. místo / Vánoční závod / Vršovice 2018 4. místo / Ještědský...
>

Suss Amélie

Gymnastiku trénuje od roku 2016. 2018 splněn VS1 B Úspěchy na závodech 12. místo / Veselský pohár / Veselí nad Lužnicíc 2019 3. místo / Přebory Prahy - družstva / Praha 2018 8. místo / Oblastní přebor Prahy / Horní Počernice 2018 11. místo / Říčanské...
>

Věříšová Laura

Gymnastiku cvičí od roku 2015 2017 splněn ZS 2018 splněn VS1 B Závodní úspěchy 2. místo / Oblastní přebory Prahy/ Horní Počernice 2019 9. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 6. místo / DUO GYM CUP / Šestajovice 2019 8. místo / Vánoční závod / Vršovice 2018 3. místo / Přebory Prahy -...
>