SPORTOVEC ROKU 2019/2020 - Vaše velká příležitost!

Nominace na sportovce roku.

Na oddílových Mikulášských závodech byly zveřejněny nominace na sportovce roku 2019/2020.
Kdo byl nominován za jednotlivé oddíly a proč?

SPORTOVEC ROKU Z1 mladší

Jakub Marek

DŮVODY NOMINACE Talent Chuť trénovat Dobrá spolupráce

Sofie Pertlíková

DŮVODY NOMINACE Nejmladší člen spolku Chuť trénovat i v tak nízkém věku Talent

SPORTOVEC ROKU Z1 starší

Beáta Kozelská

Důvod nominace Talent Ochota spolupracovat a trénovat Velké nadšení

Karolína Sas

DŮVODY NOMINACE Nadšení Přirozený talent Poctivý trénink

SPORTOVEC ROKU Z2

SPORTOVEC ROKU Z3

SPORTOVEC ROKU Z4

Anežka Pospíšilová

DŮVODY NOMINACE Velké nasazení a pravidelná docházka na tréninky Bojovnost Velké zlepšení v posledním roce

Eliška Miláčková

DŮVODY NOMINACE Odvaha a chuť učit se novým věcem Velké nasazení Pravidelná docházka Bojovnost

Kristýna Bukovská

DŮVODY NOMINACE Dosažené výsledky Zkušenosti Příkladná spolupráce a chování

SPORTOVEC ROKU Z5

Julie Štefanová

DŮVODY NOMINACE Cvičení a nadšením Obrovská snaha Cvičení navíc

Tereza Horáková

DŮVODY NOMINACE Neodmlouvá Obrovská snaha Dělá pokroky Spolehlivá

SPORTOVEC ROKU G,T

Nelly Budišová

DŮVODY NOMINACE Pokrok od začátku školního roku Dokonalá docházka Rozený závodník

Adéla Mlynářová

DŮVODY NOMINACE Dobré výkony na gymnastice Pomoc s trénováním dětí Pokrok od začátku školního roku Láska ke sportu

Františka Macáková

DŮVODY NOMINACE Dokonalá docházka Kamarádská Pomáhá s trénováním dětí 6. místo na MČR 2019 Fair Play Láska ke sportu

SPORTOVEC ROKU J,U

Ondřej Hronek

DŮVODY NOMINACE Šikovný Snaživý Příkladné chování

SPORTOVEC ROKU TG

Natálie Paková

DŮVODY NOMINACE Pomoc ostatním dětem při tréninku Rozený vůdce Krásné provedení Snaha Cílevědomá

Natálie Walker

DŮVODY NOMINACE Snaha Nádherné provedení Obrovské zlepšení od začátku školního roku

SPORTOVEC ROKU GPR1

SPORTOVEC ROKU GPR2

Anna Durčanová

DŮVODY NOMINACE Zapálená do gymnastiky Chuť zkoušet nové prvky Cílevědomá

Máme pro tebe  absolutní NOVINKU...

Chceš se stát sportovcem roku 2019/2020, vyhrát spoustu cen a navždy se zapsat do historie GT SPORTOVCŮ?

pak neváhej a pozorně čti následující informace!

Jde o novou a jedinečnou příležitost jak se zapsat do naší historie!  Od této chvíle budeme vyhlašovat SPORTOVCE ROKU každý rok! Pokud se staneš tím VYVOLENÝM - čeká tě sláva!!! :-) spousta odměn a zajímavých cen. Sportovcem roku se může stát téměř každý. Nezáleží jen na dosažených výsledcích, ale hlavně na tom, jak moc máš svůj vyvolený sport rád a co všechno jsi pro něj schopen a ochoten dělat.

Co vše je potřeba pro to, abys mohl do hry vstoupit?

• přihlásit se
  • mít rád svůj sport
  • jít příkladem ostatním

Co můžeš vyhrát?

GT trofej se svým jménem.
Věcné ceny od sponzorů.
50% slevu na příspěvky na další pololetí.
10% slevu na oddílové soustředění.
Věčnou slávu a čestné místo na tabuli cti v hale GT Sport Centra.

Jak bude soutěž probíhat?

Přihlásit se může každý člen spolku. Za každý oddíl budou trenéři nominovat z došlých přihlášek 3 kandidáty. Tito tři kandidáti pak budou v centru pozornosti všech trenérů GT, ti nakonec svými hlasy rozhodnou o tom, kdo se stane vítěžem. Platí podmínka, že trenér nesmí hlasovat pro děti ze svého oddílu!
Abychom se lépe poznali a trenéři mohli objektivně rozhodnout o svém favoritovi, sejdeme se dvakrát na výběrovém kempu. Termíny dáme nominovaným včas vědět.
O výsledcích nerozhodují jen výsledky sportovců, ale celkový přístup k tréninku, docházka, slušné chování, snaha a chuť trénovat a účastnit se závodů. Ukazatelů je hodně, proto může vyhrát opravdu každý! Neváhejte tedy a přihlašte se!

Nominace budou oznámeny na Mikulášských závodech v sobotu a v neděli 7.-8.12.2019.
Výsledky pak vyhlásíme na GT Akademii, která se bude konat v červnu 2020.