SPORTOVEC ROKU 2020/2021 - Vaše velká příležitost!

Druhý ročník Sportovce roku je zde!

Chceš se stát sportovcem roku 2020/2021, vyhrát spoustu cen a navždy se zapsat do historie GT SPORTOVCŮ?

pak neváhej a pozorně čti následující informace!

Jde o jedinečnou příležitost jak se zapsat do naší historie! Jak již víš,vyhlašujeme SPORTOVCE ROKU každý rok! Pokud se staneš tím VYVOLENÝM - čeká tě sláva!!! :-) spousta odměn a zajímavých cen. Sportovcem roku se může stát téměř každý. Nezáleží jen na dosažených výsledcích, ale hlavně na tom, jak moc máš svůj sport rád a co všechno jsi pro něj schopen a ochoten dělat.

Co vše je potřeba pro to, abys mohl do hry vstoupit?

• přihlásit se
  • mít rád svůj sport
  • jít příkladem ostatním

Co můžeš vyhrát?

GT trofej se svým jménem.
Věcné ceny od sponzorů.
50% slevu na příspěvky na další pololetí.
10% slevu na oddílové soustředění.
Věčnou slávu a čestné místo na tabuli cti v hale GT Sport Centra.

Jak bude soutěž probíhat?

Přihlásit se může každý člen spolku, postačí vyplnit a odeslat přihlášku ZDE. Za každý oddíl budou trenéři nominovat z došlých přihlášek 3 kandidáty. Všichni zvolení kandidáti pak budou v centru pozornosti všech trenérů a nominovaných kolegů, ti nakonec svými hlasy rozhodnou o tom, kdo se stane vítěžem.
Abychom se lépe poznali a trenéři mohli objektivně rozhodnout o svém favoritovi, sejdeme se dvakrát na výběrovém kempu. Termíny dáme nominovaným včas vědět.
O výsledcích nerozhodují jen výsledky sportovců, ale celkový přístup k tréninku, docházka, slušné chování, snaha a chuť trénovat a účastnit se závodů. Ukazatelů je hodně, proto může vyhrát opravdu každý! Neváhejte tedy a přihlašte se!

Nominace budou oznámeny na Mikulášských závodech v sobotu 12.12.2020.
Výsledky pak vyhlásíme na GT Akademii, která se bude konat v červnu 2021.

Sportovcem roku se stala Eliška Miláčková!

Historicky prvním GT sportovcem roku se stala členka oddílu Z4 Eliška Miláčková!
Eliška byla volena jak trenéry, tak účastníky Výběrového kempu.

Elišce moc gratulujeme!

• Sportovec roku bude mít svoji fotografii v hale GT Sport Centra.
  • Sportovec roku vyhrál spoustu krásných cen!
  • Obdržel slevu na oddílový poplatek v příštím školním roce 50% a slevu 10% na PT, či LS!
  • Vyhrál dres od společnosti AM GYM

Soutěžte s námi i v příštím školním roce!!! Opět v akci SPORTOVEC ROKU 2020/2021

Výběrový kemp - GT sportovec roku 2020

Máme pro Vás termín Výběrového kempu.

Akce se bude konat v sobotu 13.6.2020 od 10:00 - 16:00 hod. v GT Sport Centru v Nehvizdech.

Nominovaní sportovci mají vstup zcela zdarma!

Účast nominovaných je více než žádoucí - pokud mají děti ambice stát se GT sportovcem roku 2020 budou s námi celý den cvičit, seznamovat se navzájem a hlavně !!! budou volit! Jak oni, tak trenéři zvolí toho svého vyvoleného :-)

Dětem stačí pouze sportovní oblečení, chuť si zacvičit a ukázat nám, co je v nich skryto :-)

Moc se na nominované borce těšíme!!!!!

Nominace na sportovce roku.

Na oddílových Mikulášských závodech byly zveřejněny nominace na sportovce roku 2019/2020.
Kdo byl nominován za jednotlivé oddíly a proč?

SPORTOVEC ROKU Z1 mladší

SPORTOVEC ROKU Z1 starší

Beáta Kozelská

Důvod nominace Talent Ochota spolupracovat a trénovat Velké nadšení