ON-LINE KONDIČNÍ TRÉNINKY 

Stále ještě trénujeme ON-LINE. Jedná se o posilovací tréninky s Pavlou Polákovou. Vysílání je přednostně určeno pro oddíly Z3, Z4, GPR2 a TG. On-line kondiční trénink berte jako povinnou a důležitou součást gymnastické přípravy!
 
Tréninky organizujeme prostřednictvím aplikace MS Teams.
 
Vysílání bude nahráváno pro ty, co se nestihnou připojit v pravidelném čase :-) Posilujte s Pavlou!
 
Den Čas Oddíl Akce Trenér
středa 15:00-16:00 Z3, Z4, GPR2, TG, Trampolíny posilování Pavla Poláková

Jak se připojit do MS Teams?

Postupujte prosím dle následujícího návodu.

1. Všichni naši členové obdrželi pozvánku do aplikace prostřednictvím e-mailu.
2. V e-mailu přejděte na zaslaný odkaz. Samo sebou je možno využít i odkazu ZDE.
3. Po kliknutí na odkaz budete přesměrování na uvítací obrazovku, kde zadáte jméno člena, který bude aplikaci používat a e-mail.
4. Budete požádáni, abyste si stáhli aplikaci MS Teams (doporučujeme).
5. Mezitím nám bude odeslán e-mail s žádostí o schválení přístupu, to Vám potvrdíme a zařadíme Vás do příslušné věkové skupiny (III starší, II mladší, I Mimi). Ne vždy to bude obratem! Vyčkejte na oznámení v e-mailu.
6. Pokud již máte aplikaci staženou, nebo ji již využíváte k jinému připojení, spusťte ji. Pokud ji instalujete poprvé, bude potřeba projít proces instalace a vyplnit vyžádané údaje.
7. Při prvním spuštění aplikace bude navíc potřeba přihlášení do účtu Microsoft. Pokud již máte nějaký účet vytvořen, použijte ho, pokud ne, musíte se zaregistrovat! Doporučujeme použít totožnou e-mailovou adresu pod kterou se pak budete přihlašovat do aplikace MS Teams. Postupujte dle pokynů a zadejte si vlastní heslo.Jakmile svůj nový účet ověříte, získáte přístup do aplikace.
8. Aplikace Vás upozorní, že jste byli pozváni do účtu GT Sport Centrum.
9. Nyní je vše připraveno pro Vaše připojení! V aplikace uvidíte v levé části pod názvem týmu Vaši tréninkovou skupinu (III starší,II mladší, I mimi). Když tuto skupinu otevřete, uvidíte v Chatu historii schůzek a vysílání. Vždy 15 minut předem, bude z naší strany vysílání zahájeno. V té chvíli uvidíte u skupiny malou modrou kameru (symbol on-line přenosu) a v chatu je dostupné modré pole s tlačítkem k připojení k probíhající schůzce. Připojte se, zapněte si kameru a vypněte mikrofon. Vše máte nyní připraveno a můžete začít cvičit společně s naším trenérem a figuranty :-)
 

Dúležité!!!

Vždy se připojujte k již probíhajícímu vysílání, nezahajujte žádné nové schůzky (tlačítkem "Sejít se hned"). Pokud tak učiníte, zahájíte vlastní vysílání, kde nic neuvidíte a nezacvičíte si!

Připojujte se pouze ke schůzce kterou zahájil organizátor, většinou je v ní přihlášeno nejvíc členů :-)

Pokud Vám něco nebude fungovat, napište nám na hala@gtsportcentrum.cz.

Prosím nevolejte nám v průběhu vysílání na telefon 773 333 634, tento telefon využíváme k přenosům a hovor nepřijmeme!