NÁHRADA TRÉNINKŮ V RÁMCI VLÁDNÍCH OPATŘENÍ - KORONAVIRUS

Připravujeme pro všechny zájemce víkendový příměstský tábor, jako kompenzaci za tréninky, které jsme v rámci vládních opatření nemohli organizovat. Proběhne o víkendu 6.-7.6.2020.

Finanční kompenzace bohužel z naší strany není možná. Dva měsíce nám byl znemožněn provoz, neměli jsme žádné příjmy za pronájmy, kruhové a individuální tréninky a cvičení pro veřejnost. Vláda do této chvíle nenabídla žádnou možnost podpory organizacím našeho typu. Nájem jsme povinní hradit v plné výši, i přesto, že hala je již dva měsíce prázdná a nesmíme cvičit.

I nás moc mrzí, že děti nemohly trénovat, proto nabízíme možnost kompenzace vzniklé situace intenzivním tréninkem v rámci víkendového PT. Určitě nestihneme za víkend dohnat dva měsíce tréninku, ale alespoň pokryjeme Vaše finanční ztráty. Akce pro Vás bude ZDARMA, pouze bude nutné uhradit částku 200,- Kč za stravování.

Jak to bude probíhat?

Termín 2: 6.-7.6.2020
Čas:  sobota 6.6. od 9:00 - 19:00 hod.
          neděle 7.6. od 9:00 - 16:00 hod.

Bude probíhat cvičení v hale a kondiční příprava mimo halu (běh, posilování).
Pro děti bude zajištěno stravování (2x oběd, 1x večeře, 6x svačina a pití).

Po obědě budou mít děti krátký polední klid.

Na akci je potřeba se přihlásit on-line níže.
Minimální počet dětí pro konání akce je 20 osob.
Uzávěrka přihlášek 3.6.2020 ve 24:00 hod.