Oddílové soustředění pro závodní oddíly 2022

Soustředění závodních oddílů Z2, Z3, Z4 a skoků na trampolíně oddílů G a T se bude o prázdninách 2022 konat v hale JOJO GYM v Dobřichovicích.
Pro ostatní oddíly bude soustředění probíhat v GT Sport Centru - viz. níže.

Termín akce je sobota 23.7. až pátek 29.7.2022.

Tento týden je pro závodní oddíly povinný! Letní příprava je nezbytná! Rezervujte si tento termín již nyní!

Cena akce je 4900,- Kč / 7 dní.
Přesná cena bude upravena dle počtu přihlášených účastníků. Přihlášky budou k dispozici on-line.

Termín Kód akce Oddíl Přihláška
23.-29.7.2022 LS1 Z1, Z2, Z3, Z4, skoky na trampolíně on-line

Letní oddílové soustředění 2022 - Nehvizdy

Letní soustředění pro nezávodní oddíly a pro oddíly přípravek se bude stejně jako v loňském roce konat v naší gymnastické hale v Nehvizdech. Soustředění je nedílnou součástí gymnastické přípravy. Jako každoročně budeme trénovat, sportovat, hrát si a soutěžit. Účast členů je žádoucí. Letní průprava a trénink je důležitou součástí celkové přípravy pro následující sezónu.

Pro nejmenší děti je soustředění organizováno formou příměstského tábora. Děti přivezete do haly v 9:00 hod. a vyzvednete si je odpoledne mezi 17-18 hod. Budou se účastnit veškerého programu, pouze zde nemusí spát.

Stravování

Strava je zajištěna přímo v hale. Obědy si necháme dovážet, svačiny si připravíme sami :-)

• 4 hodiny denně - gymnastika v tělocvičně
  • 2 hodiny denně - aktivity v přírodě
  • 1 hodina denně - osobní volno (polední klid)

Přihlášky

Přihlášky na letní soustředění zasílejte  on-line z našich stránek.
Termín zaslání přihlášek je nejpozději do 15.6.2022.
V den zahájení akce budete vyzváni k předání následných formulářů:

Smluvní podmínky a storno podmínky

Seznamte se prosím se smluvními podmínkami soustředění a příměstských táborů. Odesláním přihlášky vyjadřujete souhlas s jejich zněním. Plné znění smluvních podmínek najdete ZDE.

COVID storno - 100%
Pokud nebude možné akci uskutečnit a naše činnost bude omezena, či zakázána, vrátíme Vám 100% uhrazené částky.

Termíny letního soustředění pro jednotlivé oddíly

Termín Kód akce Oddíl Informace
15.-19.8.2022 LS2 všichni zájemci formou PT
22.-26.8.2022 LS3 všichni zájemci formou PT
  • Soustředění probíhá pouze od pondělí do pátku.
  • Cena akce: 4000,- Kč (datum splatnosti do 30.6.2022).
  • Záloha 1000,- Kč (informace k platbě Vám budou zaslány po přijetí přihlášky).