Příměstský tábor

Gymnastický a skokanský příměstský tábor pro kluky a holky

I o letošních prázdninách pořádáme sportovní tábory. Pokud ještě nemáte pro své děti na začátku prázdnin program, můžete je přihlásit na naši sportovní super akci. Příměstský tábor je nazván jako gymnastický a skokanský, ale nebudeme jen v tělocvičně! V našem blízkém okolí je spousta příležitostí pro nejrůznějších aktivity. Pokud počasí dovolí, budeme hodně venku a vyzkoušíme i jiné sporty než je gymnastika a skoky na trampolíně. Naším záměrem je zajistit dětem příjemný program v průběhu dne a užít si začátek prázdnin ve společnosti aktivních a stejně smýšlejících kamarádů.

Přihlašte se na naši akci a děti budou mít začátek prázdnin opravdu v pohybu :-)

Termíny a ceny

Termín Označení Místo Cena Přihláška Stav
1. - 5.7.2019 PT1 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč Přihlásit on-line Poslední volná místa
8. - 12.7.2019 PT2 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč Přihlásit on-line Poslední volná místa
15.-19.7.2019 PT3 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč Přihlásit on-line Poslední volná místa

Pro členy spolku GT Šestajovice, z.s. je cena na týden 2500,- Kč.

Pokud se přihlásíte na dva týdny - obdržíte slevu 10%.

Pokud se přihlásíte na všechny tři týdny - obdržíte slevu 20%.

Super výlety v rámci tábora

V průběhu týdne si pojedeme zašplhat do Lanového centra ve Vysočanech. Kdo ještě nebyl šplhat po lanech, ve výšce 5 metrů, tak se připravte na úžasný zážitek ve vzduchu, vysoko nad zemí :-)

V jednání je návštěva Jump Parku

Přihlášky na jednotlivé dny

Přihlásit děti můžete i na jednotlivé dny.

Cena za den 690,– Kč

Platba

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet Raiffeisen BANK. V den zahájení akce již musí být částka připsána na účtu.

Číslo účtu:          422145146/5500

Variabilní symbol:     rodné číslo přihlášeného účastníka

Poznámka:                 jméno účastníka + označení akce (viz. tabulka)

Jak to bude probíhat?

Co je příměstský tábor?

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani chvíli nenudil.

Jak staré děti mohu přihlásit ?

Příměstský tábor je určen pro sportovně založené děti ve věku od 5-ti do 12-ti let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

Kdy mohu děti předat a kdy vyzvednout?

Děti můžete předat každý všední den od 8.00 do 9.00, a vyzvednout si je od 16.00 do 17.00 hod.

Je zajištěno stravování?

Každý den mají děti teplý oběd na který budeme docházet. V tělocvičně pak zajistíme dopolední a odpolední svačiny – ovoce, sušenky, jogurt apod. a samo sebou budeme dodržovat i pitný režim.

Co mají mít děti s sebou?

• Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí
  • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku
  • Sportovní boty a oblečení do tělocvičny
  • Batůžek
  • Láhev na pití
  • Svačina do rezervy
  • Kapesníky
  • Kapesné na vstupné a jízdné, a na drobnou útratu na výletech

Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání.