Příměstský tábor

Gymnastický a skokanský příměstský tábor pro kluky a holky

Vzhledem k velkému počtu zájemců jsme rozhodli přidat ještě jeden turnus na konci prázdnin. Od 19.8.2019 pro Vás máme ještě jednu novinku! Do našeho týmu se přidá profesionální trenérka in-line bruslení a v odpoledních hodinách doplníme trénink gymnastiky a skoků na trampolíně ještě o výuku jízdy na kolečkových bruslích.

Naším záměrem je zajistit dětem příjemný program v průběhu dne a užít si i konec prázdnin ve společnosti aktivních a stejně smýšlejících kamarádů.

Přihlašte se na naši akci a děti budou mít i konec prázdnin opravdu v pohybu :-)

Termíny a ceny

Termín Označení Místo Cena Přihláška Stav
1. - 5.7.2019 PT1 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč nelze přihlásit obsazeno
8. - 12.7.2019 PT2 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč nelze přihlásit obsazeno
15.-19.7.2019 PT3 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč nelze přihlásit obsazeno
19.-23.8.2019 PT4 Sportovní hala Šestajovice 2 900 Kč On-line volno

Pro členy spolku GT Šestajovice, z.s. je cena na týden 2500,- Kč.

Super výlety v rámci tábora

V průběhu týdne si pojedeme zašplhat do Lanového centra ve Vysočanech. Kdo ještě nebyl šplhat po lanech, ve výšce 5 metrů, tak se připravte na úžasný zážitek ve vzduchu, vysoko nad zemí :-)

... nebo se pojedeme vykoupat do bazénu a uvolnit svaly. Záleží na počasí :-)

Přihlášky na jednotlivé dny

Přihlásit děti můžete i na jednotlivé dny.

Cena za den 690,– Kč

Platba

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet Raiffeisen BANK. V den zahájení akce již musí být částka připsána na účtu.

Číslo účtu:          422145146/5500

Variabilní symbol:     rodné číslo přihlášeného účastníka

Poznámka:                 jméno účastníka + označení akce (viz. tabulka)

Jak to bude probíhat?

Co je příměstský tábor?

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani chvíli nenudil.

Jak staré děti mohu přihlásit ?

Příměstský tábor je určen pro sportovně založené děti ve věku od 5-ti do 12-ti let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

Kdy mohu děti předat a kdy vyzvednout?

Děti můžete předat každý všední den od 8.00 do 9.00, a vyzvednout si je od 16.00 do 17.00 hod.

Je zajištěno stravování?

Každý den mají děti teplý oběd na který budeme docházet. V tělocvičně pak zajistíme dopolední a odpolední svačiny – ovoce, sušenky, jogurt apod. a samo sebou budeme dodržovat i pitný režim.

Co mají mít děti s sebou?

• Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí
  • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku
  • Sportovní boty a oblečení do tělocvičny
  • Batůžek
  • Láhev na pití
  • Svačina do rezervy
  • Kapesníky
  • Kapesné na vstupné a jízdné, a na drobnou útratu na výletech

Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání.