Příměstský tábor

Gymnastický a skokanský příměstský tábor pro kluky a holky

Již tradičně pořádáme o letních prázdninách pro všechny zájemce (nejen naše členy) příměstské tábory. V letošním roce se budou konat poprvé v naší nové specializované hale v Nehvizdech.
Jedná se o týden plný pohybu a cvičení. Naučíme se společně základy gymnastických sportů, skoků na trampolíně, gymnastiky a gymnastického teamgymu. V rámci příměstského tábora plánujeme pro děti výlet (záleží na počasí, zda-li pojedeme na koupaliště, či do lanového centra).
Vaši malí sportovci si užijí léto ve společnosti aktivně založených dětí a zcela jistě se naučí něco nového :-)

Termíny a ceny

Termín Označení Místo Cena Přihláška Stav
1.-3.7.2020 PT0 Specializovaná hala Nehvizdy 1800,- Kč ukončeno ukončeno
6.-10.7.2020 PT1 Specializovaná hala Nehvizdy 3100,- Kč ukončeno ukončeno
13.-17.7.2020 PT2 Specializovaná hala Nehvizdy 3100,- Kč ukončeno ukončeno
17.-21.8.2020 PT3 Specializovaná hala Nehvizdy 3100,- Kč on-line volno
24.-28.8.2020 PT4 Specializovaná hala Nehvizdy 3100,- Kč on-line volno

Přihlášky na jednotlivé dny

Přihlásit se můžete i na jednotlivé dny.

Cena za den 750,– Kč

Platba

Příslušnou částku prosím uhraďte na účet Raiffeisen BANK. Platba musí být připsána na účet spolku nejpozději 10 dnů před zahájením akce!

Pozorně si přečtěte VŠEOBECNÉ SMLUVNÍ PODMÍNKY. Odesláním on-line přihlášky, souhlasíte s jejich zněním.

Číslo účtu:          221220154/5500

Variabilní symbol:     rodné číslo přihlášeného účastníka

Poznámka:                 jméno účastníka + označení akce (viz. tabulka)

Jak to bude probíhat?

Co je příměstský tábor?

Tábor bez přenocování. Ráno děti předáte v místě konání a večer jsou opět doma s rodinou. Během dne je pro děti připraven zábavný i naučný program, tak aby se nikdo ani chvíli nenudil.

Jak staré děti mohu přihlásit ?

Příměstský tábor je určen pro sportovně založené děti ve věku od 5-ti do 12-ti let. Výjimky jsou možné po předchozí domluvě.

Kdy mohu děti předat a kdy vyzvednout?

Děti můžete předat každý všední den od 8.00 do 9.00, a vyzvednout si je od 16.00 do 17.00 hod.

Je zajištěno stravování?

Každý den mají děti teplý oběd. V tělocvičně pak zajistíme dopolední a odpolední svačiny – ovoce, sušenky, jogurt apod. a samo sebou budeme dodržovat i pitný režim.

Co mají mít děti s sebou?

• Vhodné oblečení a obutí podle aktuálního počasí
  • Nepromokavou bundu nebo pláštěnku
  • Sportovní boty a oblečení do tělocvičny
  • Batůžek
  • Láhev na pití
  • Svačina do rezervy
  • Kapesníky
  • Kapesné na vstupné a jízdné, a na drobnou útratu na výletech

Věci je možné nechat po dobu tábora v místě konání.