Workshop dopomoci a průprav ve sportovní gymnastice - LEVEL 1

V neděli 5.11.2017 jste srdečně zváni na WORKSHOP dopomoci a gymnastických průprav.

Pozvánka ZDE

GT Sport Academy s.r.o. a GT Šestajovice pořádá školení trenérů v Šestajovické sportovní hale. První workshop přiblíží zájemcům záchranu a dopomoc u nejmladších gymnastek. Prvky, které si předvedeme jsou obsahem výkonnostních sestav VS0 a VS1 nového závodního programu. Ale nezůstaneme pouze u toho, půjdeme i maličko dál :-)

Akce je vhodná jak pro začínající trenéry, tak pro trenéry kteří mají zájem vyměnit si zkušenosti a podělit se o své trenérské umění s ostatními.

Každý z trenérů může mít s sebou vlastní gymnastky (gymnasty) tzv. figuranty, na kterých si dopomoc sám vyzkouší za asistence školitele.

K dispozici budeme mít závodní trampolínu, air-track a standardní gymnastické vybavení a nářadí.

Moc se těšíme na Vaši účast :-)

Přihlásit se můžete pomocí e-mailu SGsestajovice@email.cz, nebo prostřednictvím gymnastického systému GIS.

Platby provádějte prosím na účet Raiffeisenbank 422145146/5500.

Cena trenér: 500,- Kč, cena figurant: 200,- Kč.